aTilt 3D Labyrinth Free

aTilt 3D Labyrinth Free Free 1.5.3

Świetna gra logiczno zręcznościowa na Android

Zalety

  • Sprawdzony pomysł
  • Wysoki poziom turdności i 258 plansz
  • Estetyczna grafika
  • Możliwość tworzenia własnych plansz

Wady

  • Przejście wszystkich poziomów jest bardzo trudne

Doskonały
9

aTilt 3D Labyrinth Free na Android to darmowa gra logiczno-zręcznościowa. To trójwymiarowy odpowiednik gier, w których musimy umieścić stalową kulkę w dziurce. Aby to zrobić musimy odpowiednio manewrować telefonem, wykorzystując przy tym znajomość praw fizyki.

Zasady aTilt 3D Labyrinth Free powinny być jasne i proste dla wszystkich. Jednak nie oznacza to wcale, że gra jest łatwa i można ją bez problemu ukończyć. Początkowe plansze nie należą do specjalnie skomplikowanych, a ich przejście powinno być dziecinnie proste. Jednak wraz z pokonywaniem kolejnych poziomów, gra staje się coraz trudniejsza. Liczba zakrętów ciągle się mnoży, a nasza kuleczka wpada do tych dziurek, do których nie powinna. Biorąc pod uwagę, że w aTilt 3D Labyrinth Free znajduje się aż 258 poziomów, to jest to raczej rozgrywka na dłuższy czas. Kulką sterujemy przy pomocą akcelerometru.

aTilt 3D Labyrinth Free posiada schludną, ale skromną grafikę. Wbrew pozorom to wielka zaleta, ponieważ gracz może skupić się tylko i wyłącznie na wykonywaniu zadania. Jeśli lubisz logiczne gry okraszone odpowiednio dużą dawką logiki, to aTilt 3D Labyrinth jest grą dla Ciebie!

aTilt 3D Labyrinth Free

Download

aTilt 3D Labyrinth Free Free 1.5.3

Opinie użytkowników o aTilt 3D Labyrinth Free